top of page

Neira Lohikäärme

Vlastním jménem Ivana Neira Furmánková. 

Narodila jsem se v Českém Těšíně, kde jsem i žila. Momentálně působím v Českých Budějovicích. 

Živím se jako umělec na volné noze. Kromě ohňové a světelné show se věnuji tetování, tanci, zpěvu, kresbě a dalším uměleckým činnostem a zároveň Flow art (nebo taky moderní kejklířství) vyučuji. 

Firelight

Ohňové a světelné show se věnuji od roku 2013. Původně jsem působila ve skupině, poté jsem se osamostatnila a začala vystupovat sólo a později jako duo s mým manželem. Nově u nás můžete najít i choreografie s třetí tanečnicí Bísí. Dohromady vystupujeme pod názvem Firelight. 

V nabídce máme mnoho choreografií a nové stále vznikají. Více informací najdete v jednotlivých záložkách Fireshow a Lightshow. 

NAPSALI O NÁS

"Neiru jsme oslovili, aby nám udělala ohnivou show na naší firemní akci. Nikdy předtím jsem Neiru neviděla vystupovat s ohněm, takže tam byli trošku pochybnosti, zda-li jsme zvolili správně mezi tolika slečnami, které ohnivou show provádějí. Tento risk se nám ale naprosto vyplatil a ohnivá show byla naprosto skvělá, fascinující a úžasná. Nic tak krásného jsem dlouho neviděla a Neira si odnesla obdiv a dlouhý potlesk celého sálu. Všichni jsme byli nadšeni a jakmile budeme pořádat další akci, kde bude možnost uspořádat ohnivou show, už víme, že se na ni můžeme s důvěrou znovu obrátit. Jestli někdo zvažujete nad tím, že by jste si Neiru najali pro ohnivou show, tak neváhejte. Krásné ladné pohyby, krásné kreace, nádherný make-up i kostým. Prostě zážitek. Ještě jednou moc děkujeme."

—  Gabi Langerová, 25.11.2017 Ostrava

bottom of page